Pożegnanie z Serialem: The Bear (2022-2026) - Sezon 5
Obejrzałem już cały finałowy odcinek the bear I jest ogromna przepaść w odcinkach 1-4 a 5-8 druga część sezonu zdecydowanie dużo lepsza początek ma średnie tempo i za krótkie odcinki ( pierwszy bez napisów jakieś 15 minut )później zaczyna wszystko się układać i wątki odpowiednio wybrzmiewają jest to godne zakończenie serialu nawet jeśli ten sezon nie był już wstanie nam nic nowego dostarczyć w porównaniu do poprzednich i nie ma takich odcinków jak kolacja wigilijna czy ten odcinek na imprezie ale jest jeden odcinek serwisowy który jest naprawdę wybitny mowa o 9 odcinku

Komentarze
Prześlij komentarz